ללא קטגוריה

תתעוררו, לפני שזה יגיע אליכם.

השבוע עם ישראל הראה לו מה זה. למתעלל בכלב, לא סתם הראה, אלא כמו שצריך! עם הגעה לביתו "מעצר אזרחי", וכד'. אגב, על "כדומה": תחפשו בפייסבוק, איך נראה "כדומה". שיהיה ברור, אני נגד התעללות בבעלי חיים. אני חושב שזה מזעזע, וראוי לטיפול הנכון. וכן , במקרים מסוימים למעצר ומאסר.

השבוע גם בחור אחר שמשך ברצועה של הכלב שלו נמלט על נפשו מחבורת "סיירת מניעת התעללות" שהחליטה שהוא מתעלל בכלב. יש לו מזל לבחור.

מגיע קרדיט לעין השביעית על כך שהצביע שמדובר בתופעה מסוכנת , תופעה של לקיחת החוק לידיים על ידי אזרחים, שייתכן והמניעים שלהם טהורים ונכונים.

קם בישראל בית משפט נוסף. ובבית המשפט הזה אין זיכויים. העונשים שם חמורים מאוד, ומתחילים ב"כלא עד סוף חיים" , "עבודות פרך עד הזקנה"  ועד לגליוטינה ועריפת הראש. בבית המשפט הזה אין הליך ההוכחות, והעבריין אשם, לפני שהוא פצה את פיו. מספיק שהוא נאשם. זהו בית המשפט הציבורי. ועכשיו קצת רטוריקה: "הציבור ישפוט", "ברור שהוא עשה את זה" "היא הזמינה את זה" זה מה שאנחנו שומעים כל יום.

למה להכביד על עצמנו עם העובדות? למה צריך לחשוב על הנאשם? על משפחתו? על מצבו הנפשי או הפיזי? על מצוקותיו?

תתעוררו. לפני שיהיה מאוחר. מחר יקליטו אתכם בוויכוח סוער, יצלמו אתכם בהפגנה, או סתם ירכלו עליכם. ומחר אתם תעמדו לדין בבית המשפט הזה. כבר אמרתי – אין שם זכאים, רק אשמים.

 

על המחבר

עו"ד אלכס גפני

עו"ד אלכס גפני הוא בעלים של משרד עורכי הדין ונוטריון גפני-רודנקו. עו"ד גפני עוסק בתחום הפלילי בכל היבטיו, בשל היותו בעל ידע והיכרות מעמיקה עם עולם החקירות ותחום המשפט הפלילי.

תגובה אחת

  • אני ה"אזרח התמים" שבכלל לא חשבתי על הנושא מההבט הזה, אולי כי אני בכלל לא בתחום ורק הסתכלתי כדיי לעזור לבעיה הקטנה שלי. טוב ללמוד מה עלול להיות המחיר הכבד של להיות יותר מידיי תמים…..תודה עו"ד אלכס

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

×